Rik is gelukkig gelukkig terug van vakantie en kan meteen aan de bak: de pijnlijke nederlaag tegen Excelsior moet worden geanalyseerd. Wordt Sparta op deze manier een degradatiekandidaat of komt het echt wel goed met deze ploeg? Ook een leuke discussie: is Milan Zonneveld de geschikte eerste spits?

Ondertussen heeft Sparta er ook weer een nieuwe aankoop bij. Cedric Hatenboer komt over van Anderlecht voor blijkbaar weer een of ander recordbedrag. Qua uitstraling een anderhalf, qua stem een tien – zoek voor de grap eens een interview op. En hij had best even zijn haar mogen doen voor de productpresentatie. Vanuit onze grote groep van Vrienden van de Show hebben meerdere mensen ons inmiddels verzekerd dat hij wél heel goed kan voetballen, dus daar gaan wij bij Podterdam dan ook maar gewoon van uit.

Ook bellen we Sjoerd Keizer van Voetbal International om te horen of Sparta nog iets van plan is op de transfermarkt. Want één ding weten we inmiddels zeker: er moet nog wel een nieuw keepertje bij om wat comfortabeler door het seizoen heen te gaan. Gelukkig voor Sjoerd (en waarschijnlijk voor heel Sparta) laat hij weten dat Stijn van Gassel van Excelsior niet de nieuwe eerste keeper wordt. Wie het dan wel wordt is in Gods handen. Waarschijnlijk een onbekende, een stuntkeeper of allebei.

De aflevering eindigt zoals het hoort met een anekdote van Sjoerd, ditmaal over één van zijn favoriete cafés in Rotterdam: Melief Bender.

En nogmaals onze excuses dat we er vorige week niet waren. Soms is er gewoon te veel overmacht. Maar we zijn er weer.

En Sparta naar voren!

Abonneer
Abonneren op
2 Reacties
nieuwste
oudste meest gestemd