Vandaag komen we na een aantal berekeningen weer met een nieuwe tussenstand van de Grote ITMW voorspellingscompetitie. Voorafgaand aan het begin van deze competitie vroegen we jullie een voorspelling te doen hoe Sparta het er af zou brengen in deze hele bijzondere jaargang. Tijdens het invullen zullen velen van jullie nog gedacht hebben dat je je telepathische invloeden vanaf de tribune kon gebruiken om zo het spel te beïnvloeden en naar de hand te zetten. Dat zat er niet in. Corona gooide roet in het eten. In uitwedstrijden deden we het opeens alleraardigst, terwijl thuis weer wat minder punten gepakt werden.

We beginnen met onze felicitaties te geven aan Erwin Meister. Tot nu toe is hij degene die Sparta’s prestaties het best heeft voorspeld. Het is niet bekend over welk type glazen bol of welke tarotkaarten hij beschikt maar hij heeft zijn zaken bijster goed voor elkaar. Halverwege staat Sparta na 17 gespeelde wedstrijden op 21 punten en Erwin wist te voorspellen dat Sparta aan het einde van het seizoen 42 punten zou hebben. Ook bij de doelpunten doet Erwin het prima. Inmiddels heeft Sparta 28 doelpunten, de Meister voorspelde er 58 aan het einde van het seizoen. Halverwege zit hij er maar eentje naast. Deze twee zaken hebben hem dus even kampioen van het nu gemaakt.

De afvallers

Helaas moeten we ook weer melding maken van de nodige afvallers deze keer. Was het op 25% van de competitie dat we alleen afscheid moesten nemen van de ongelukkige Peter Otte, nu zijn dat er al een stuk meer: Richard Admiraal, den, janssen en tilanus en Klaas84 waren niet erg positief gestemd aan het begin van het seizoen en dachten allemaal dat Sparta niet meer dan 20 punten zou halen. Helaas jongens, maar positief voor Sparta. We zitten halverwege aan de 21 punten!
SpangenarenYannick, Skeletor, RWGladiator, Cvetkov en Fonzy hadden niet veel vertrouwen in de doelpuntenmachine die Sparta kan zijn. Geen van allen had gedacht dat Sparta inmiddels al 28 doelpunten zou hebben gescoord. Wellicht hadden ze niet op de 6-0 tegen ADO en de 4-4 tegen AZ gerekend. Die misrekening betekent dat zij volgend seizoen in de herkansing moeten!

Ranglijst van ITWM’s voorspel-competitie

Al met al de stand. Voor het duidelijke hebben we het resultaat v.w.b. handhaving, degradatie en Europees voetbal even weg gelaten. Bij de volgende tussenstand wordt deze weer toegevoegd.

Laat in de reacties weten wat je van je positie op de ranglijst vindt:

plaatsNaampunten aan einde van seizoenvoorspelling na 17 wedstrijdenverschil positief gemaakt#doelpunten aan einde seizoenvoorspelling na 17 wedstrijdenverschil
1ERWIN MEISTER4221,000,005829,001,00
2rob de haan4221,000,005929,501,50
3Bospolderaar4221,000,005326,501,50
4MdT4221,000,005326,501,50
5SpartaaninSpanje4221,000,004824,004,00
6Louis524221,000,004824,004,00
7Afdeling Schiphol4221,000,004522,505,50
8Spartabert4221,000,004522,505,50
9WilfredPPSC4120,500,505628,000,00
10Turbo4120,500,505628,000,00
11Dennis Tijssen4321,500,505628,000,00
12Klaaf4120,500,505527,500,50
13SpartaJordy4120,500,505527,500,50
14Jaap uit Rotterdam4120,500,505829,001,00
15Corné4120,500,505427,001,00
16Tony4321,500,505427,001,00
17Shaggyarsenal4120,500,505326,501,50
18Spartacus614120,500,505326,501,50
19Alex4321,500,505226,002,00
20DuMo4120,500,505226,002,00
21Kouwekibbeling4120,500,505226,002,00
22Spartaluuk4120,500,505125,502,50
23Bonobo4120,500,505125,502,50
24Robin4120,500,506231,003,00
25Flo4120,500,504623,005,00
26Erik Jan Kleingeld4321,500,504522,505,50
27Gijs Damen4321,500,504522,505,50
28Molon Lawe4120,500,506733,505,50
29Michaël vld4321,500,504522,505,50
30DvO19764120,500,504020,008,00
31Oscar4120,500,503618,0010,00
32Jan Marchena4321,500,503115,5012,50
33Cap4020,001,005628,000,00
3411 Horsepower4020,001,005829,001,00
35Rick4020,001,005226,002,00
36Bubberio4020,001,005125,502,50
37md55jSpartaan4020,001,005125,502,50
38Sani keita4020,001,005025,003,00
39Bever4020,001,005025,003,00
40Yon4020,001,005025,003,00
41Gerard van Rijk4020,001,005025,003,00
42Willem P4020,001,005025,003,00
43Maarten Kleijkamp4020,001,004924,503,50
44Master of Precision4020,001,004623,005,00
45Ruud clarijs4020,001,004422,006,00
46Robin Rauhé4020,001,004422,006,00
47Peter Vak 134020,001,004422,006,00
48Snarf654422,001,004020,008,00
49Peter Robinson4020,001,004020,008,00
50Arthur4422,001,007437,009,00
51Loospa3919,501,505527,500,50
52PKHVH3919,501,505427,001,00
53Clubvanrdam3919,501,505427,001,00
54Mari van Wijk3919,501,506130,502,50
55Robbo3919,501,505125,502,50
56YorickTM3919,501,505025,003,00
57RickAruba3919,501,506231,003,00
58jim rijppaert3919,501,504924,503,50
59JanE3919,501,504723,504,50
60appie ossie4522,501,504522,505,50
61Tonsparta4522,501,504321,506,50
62Nilo de Roock3919,501,504321,506,50
63Henk3919,501,504221,007,00
64gijsenzo3919,501,504120,507,50
65Wolf3919,501,504020,008,00
66Koen3919,501,504020,008,00
67Roomat4522,501,504020,008,00
68Stek4522,501,503919,508,50
69Gerco3919,501,503919,508,50
70TvdP3919,501,503919,508,50
71Sparta Minion3919,501,507537,509,50
72RMB3819,002,005829,001,00
73Michael4623,002,006030,002,00
74Chasse Patatte3819,002,005226,002,00
75Richard weet alles beter4623,002,006030,002,00
76D18883819,002,005125,502,50
77Weldenkend mens3819,002,006130,502,50
78Davey3819,002,005025,003,00
79_Stephan3819,002,004824,004,00
80Sporza3819,002,004623,005,00
81Floris3819,002,004522,505,50
82Nico pijpers.3819,002,004522,505,50
83Jim Van den oever3819,002,004422,006,00
84multimul3819,002,004422,006,00
85The Champ3819,002,004422,006,00
86Anne Joost3819,002,004422,006,00
87Paul Lasee3819,002,004321,506,50
88Bobokw3819,002,004221,007,00
89Mitchell de Penning4623,002,004221,007,00
90Joshua Taapken3819,002,004221,007,00
91Dwp3819,002,004020,008,00
92Fabian Lindner3819,002,004020,008,00
93doorn3819,002,004020,008,00
94zTones3819,002,003819,009,00
95Sjimmie3819,002,003517,5010,50
96Jim3819,002,003517,5010,50
97Ceess19493819,002,003417,0011,00
98Uberronnie4723,502,505628,000,00
99Uberronnie4723,502,505628,000,00
100Andre_T3718,502,505326,501,50
101Hans Reitzema3718,502,505125,502,50
102balletjetrap4723,502,505125,502,50
103Raoul van der Pluijm3718,502,506130,502,50
104Wilfred3718,502,504924,503,50
105Bvt3718,502,504824,004,00
106Gearry3718,502,504723,504,50
107Ruben de Bever3718,502,504723,504,50
108Jeffrey3718,502,504623,005,00
109FreekB3718,502,504623,005,00
110vakkie203718,502,504522,505,50
111Ilekso4723,502,504522,505,50
112RZB3718,502,504522,505,50
113carel hoendervoogt3718,502,504422,006,00
114Fan3718,502,506934,506,50
115Joost3718,502,504321,506,50
116Leos3718,502,504221,007,00
117Thommy3718,502,504120,507,50
118Westlandert3718,502,504020,008,00
119rockanje3718,502,503819,009,00
120de positieveling3718,502,503216,0012,00
121vhoogelander3618,003,005527,500,50
122Hans roos3618,003,005527,500,50
123Roy4824,003,005929,501,50
124Frank – ITWM3618,003,005125,502,50
125Starwood3618,003,005125,502,50
126Pietje3618,003,005125,502,50
127Ghiel3618,003,005025,003,00
128Erik3618,003,005025,003,00
129Dr. Dre4824,003,004924,503,50
130El Niño4824,003,004824,004,00
131King P88gba3618,003,004723,504,50
132Michel19793618,003,004623,005,00
133Kaita3618,003,004522,505,50
134Koen3618,003,004422,006,00
135TheShow3618,003,004422,006,00
136Hans de Kruijff3618,003,004321,506,50
137Lgt3618,003,004221,007,00
138Jan3618,003,003819,009,00
139Wjnand Legerstee / Woody3618,003,003618,0010,00
140Steef3618,003,003618,0010,00
141Daniel3618,003,003618,0010,00
142Huib18883618,003,003618,0010,00
143Sugarel3618,003,003517,5010,50
144Rene Boezaard3618,003,003417,0011,00
145JohnK3618,003,002814,0014,00
146Spartaan uut Grunn3517,503,505226,002,00
147Pietje3517,503,505125,502,50
148Gompie – Gary Heale3517,503,504924,503,50
149Sonneveld is een Dordtenaar3517,503,504824,004,00
150Gert Snijders3517,503,506733,505,50
151aanak3517,503,504422,006,00
152Erik M te S3517,503,504422,006,00
153Dikker3517,503,504321,506,50
154PeterB3517,503,504321,506,50
155koetjesreep3517,503,504221,007,00
156Mdijk763517,503,504221,007,00
157Mascha3517,503,504020,008,00
158Jurry3517,503,503919,508,50
159wim van dijk3517,503,503919,508,50
160El Salvador3517,503,503919,508,50
161Marcel vak 124924,503,503919,508,50
162Thijs ’803517,503,503819,009,00
163JesseMourik3517,503,503618,0010,00
164Rob R.3517,503,503517,5010,50
165Ton3517,503,503115,5012,50
166Lofer4924,503,503015,0013,00
167S.R.19603417,004,005527,500,50
168Rovas3417,004,005125,502,50
169Allez OM3417,004,004824,004,00
170Spartacus18883417,004,004623,005,00
171Mike v A3417,004,004522,505,50
172Harte de Korver3417,004,004221,007,00
173Houten Klaas3417,004,004120,507,50
174SpartaSmurf3417,004,004120,507,50
175Ouwerkerk3417,004,004020,008,00
176Jeroen3417,004,003517,5010,50
177Sassem3417,004,003417,0011,00
178Eddie3417,004,003417,0011,00
179Jay3417,004,003115,5012,50
180Glove20003316,504,505929,501,50
181Sander0783316,504,505125,502,50
182de Brandweer3316,504,504221,007,00
183Mortenino3316,504,504120,507,50
184Bobsaloon883316,504,504120,507,50
185Spartaan19963316,504,504020,008,00
186Maarten van B3316,504,504020,008,00
187Jefgrachtside3316,504,504020,008,00
188Bartvdz3316,504,503919,508,50
189Noordereiland3316,504,503919,508,50
190RuR3316,504,503819,009,00
191Pim Happel3316,504,503718,509,50
192FUKARE3316,504,503316,5011,50
193Hans van Toor5125,504,503216,0012,00
194michel crans3216,005,004221,007,00
195Martin19863216,005,004020,008,00
196Spartaton3216,005,004020,008,00
197harry turtle3216,005,003618,0010,00
198De positieveling3216,005,003216,0012,00
199Pukkert3115,505,505226,002,00
200John3115,505,504522,505,50
201Kennabis18883115,505,504422,006,00
202Hans Gebuis5326,505,504321,506,50
203Hemmie3115,505,504321,506,50
204Pierre La Maire3115,505,503718,509,50
205Sr1888forlife3115,505,503417,0011,00
206T.D.S.3015,006,004623,005,00
207Shift3015,006,004020,008,00
208Rick Bos3015,006,004020,008,00
209DspartaM93015,006,003819,009,00
210GiovanniCapelli3015,006,003618,0010,00
211Herman Vente3015,006,003517,5010,50
212Simon3015,006,003417,0011,00
213Piet Heniger3015,006,003115,5012,50
214Kevie sparta 18882914,506,504321,506,50
215JimD2914,506,503517,5010,50
216Maurice V2914,506,503417,0011,00
217Semper2914,506,503015,0013,00
218droopy5728,507,504120,507,50
219Varman2713,507,503417,0011,00
220De Titanic2713,507,503216,0012,00
221Gnivrok2512,508,503618,0010,00
222Rafael2412,009,003015,0013,00

0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Abonneren op
7 Reacties
nieuwste
oudste meest gestemd
Inline Feedback
Bekijk alle reacties