
Enigszins verrassend vlak voor de deadline wordt Babadi gehuurd van PSV mèt optie tot koop. Hij maakt het seizoen sowieso af op Het Kasteel en wellicht, mochten de voorwaarden meevallen, ook daarna. Succes Isaac!
Sparta kwam met het volgende bericht op de website:
Op de laatste dag van de transferwindow heeft Sparta Rotterdam Isaac Babadi toegevoegd aan de A-selectie. De 21-jarige aanvallend ingestelde middenvelder wordt voor één jaar gehuurd van PSV. In de huurovereenkomst is een optie tot koop opgenomen.
Babadi begon zijn loopbaan bij de profclub uit zijn geboortestad, N.E.C. uit Nijmegen, waarna hij op zijn dertiende de overstap maakte naar PSV. In Eindhoven voltooide de rechtspoot de rest van de jeugdopleiding, wat in 2023 zijn Eredivisiedebuut voor PSV opleverde. In totaal speelde Babadi 35 wedstrijden voor de hoofdmacht van de Eindhovenaren, waar hij goed was voor drie doelpunten en één assist. 6 van die 35 wedstrijden waren in de UEFA Champions League. Afgelopen seizoen droeg Babadi op huurbasis het shirt van Royal Antwerp FC. Voor die Belgische topclub kwam Babadi zeventien keer in actie.
“In Isaac hebben we een veelzijdige speler naar Sparta gehaald”, aldus Technisch Directeur Gerard Nijkamp. “Isaac kan namelijk zowel op het middenveld, als op de flanken uit de voeten, al heeft hij zijn meeste wedstrijden als ‘nummer tien’ gespeeld. Met zijn steekpassen, dribbels en inzicht voegt Isaac kwaliteit en creativiteit aan de selectie van Sparta toe. We zijn blij dat we Isaac op huurbasis, met een optie tot koop, welkom kunnen heten en kijken ernaar uit om dit seizoen intensief met elkaar aan de slag te gaan.”




