Enkele honderden Sparta supporters hebben hun seizoenkaart nog niet verlengd. Zij zijn de 8% van de Spartanen die het afgelopen seizoen er nog wel bij waren en nu een laatste kans krijgen om er komend seizoen weer bij te zijn. Vandaag en morgen is de fanshop open, voor een laatste verlengingskans. De verwachting is dat op deze twee dagen nog de nodige Spartanen op zullen komen draven.

Degene die af gaan haken zullen deels naar verwachting opgevuld worden naar de supporters die tot nu toe op de wachtlijst stonden en deels door supporters die komen aanwaaien. Sparta verwacht zelf alle seizoenkaarten weer uit te verkopen, waarbij er dan 9.500 plaatsen per competitiewedstrijd verkocht zijn. Dat betekent dat er dan nog ruimte blijft voor een paar honderd kaarten in de vrije verkoop. Doorgaans zijn deze snel aan de Spartaan gebracht zodat we volgend seizoen eigenlijk elke wedstrijd weer uitverkopen.

Ruildag

Dan is er zaterdag nog de ruildag. Van ruilen komt huilen, maar als je je Spartaanse buurman op de tribune zat bent vanwege een iets te grove mening, een vreselijk ruikende parfum of dat ie iets teveel in het glaasje gekeken heeft…dan is dit je kans. Alhoewel? Sparta geeft aan dat er maar weinig te ruilen is. Vakken 2-3-4-5-6-7-8-9-10-17-18-19-20-21-22-23 zijn namelijk zo populair, dat daar de ruilkans mogelijk nihil zal zijn. Voor het ruilen moet je overigens ook naar de fanshop komen. I.p.v. er een systeempje op los te laten en de mensen dit thuis online te laten regelen, zal je in gesprek moeten met een medewerker van Sparta. Is dit 2025?

Meer weten over de seizoenkaartverkoop, ruilacties en het veiligstellen van je plekkie? Klik HIER

Abonneer
Abonneren op
5 Reacties
nieuwste
oudste meest gestemd
Inline Feedback
Bekijk alle reacties