Sparta speelt vanavond een oefenwedstrijd tegen De Graafschap. Deze wedstrijd, de 5e in serie sinds de aanvang van de voorbereiding vindt plaats in Delden op Sportpark De Scheetheuvel. Na vier eerdere overwinningen niet iets om winderig van te worden. Sparta zou de Graafschap natuurlijk moeten kunnen hebben. Voor niets minder dan een overwinning gaan we!

We zijn vooral nieuwsgierig naar de inbreng van Drommel en Bruno Martins Indi. De twee laatste nieuwkomers die er voor moeten gaan zorgen dat de verdediging dit seizoen niet meer dan dertig treffers zal moeten gaan incasseren. Of is dat niet iets teveel van het goede is wat we van onze jongens mogen verwachten? Met al die voormalige sterren die op een hoog niveau hebben gepresteerd is het verwachtingspatroon nu eenmaal wel omhoog gegaan. Overigens is er nog geen doelstelling geformuleerd…. We denken dat Gerard Nijkamp uiteindelijk het behalen van Europees voetbal als minimale eis heeft gesteld 🙂

Maar terug naar Delden. Lekker ballen, met een prima weertje, supporters met een pils in de hand aan de zijkant…wat wil je nog meer?. Enige minpuntje is het aanvangstijdstip. Om 18:30 vanuit Rotterdam in Delden zijn, dat is een behoorlijke uitdaging. Des te meer omdat het morgen “Vendredi Noir” schijnt te zijn met al dat vakantie verkeer op de weg.

Ben je voornemens het fileleed te ondergaan? Dan kan je aan de poort van de Scheetheuvel, waar VV Rood Zwart zijn thuisbasis heeft, een kaartje kopen.De prijs voor volwassen bedraagt 5 euro, kinderen t/m 16 jaar kunnen voor 3 euro een kaart bemachtigen.

Abonneer
Abonneren op
71 Reacties
nieuwste
oudste meest gestemd
Inline Feedback
Bekijk alle reacties