Sparta organiseert voor het eerst picknick op het veld van Het Kasteel

Op zondag 8 juni organiseert Sparta een opvallend nieuw evenement: een familievriendelijke picknick op het veld van Het Kasteel. Tussen 11:30 en 14:00 uur zijn Sparta-supporters met hun gezin welkom op het stadionveld, waar sport- en spelactiviteiten worden gecombineerd met de mogelijkheid om – letterlijk – op het heilige gras te picknicken.

Het is voor het eerst dat de club een dergelijk evenement organiseert. Een deel van het veld wordt ingericht voor voetbalspellen en andere activiteiten, vooral gericht op kinderen. Op de andere helft kunnen bezoekers hun eigen picknickkleed meenemen en plaatsnemen. Zelf eten of drinken meebrengen is niet toegestaan, maar op het veld en in de directe omgeving zijn horecapunten ingericht waar snacks en drankjes te koop zijn. Ook Sparta Piet is van de partij. Voor hem geldt een opruimplicht. Andere (huis)dieren zijn niet toegestaan.

Kaarten kosten €2,50 per persoon en zijn te bestellen via www.spartakaartje.nl. De ingang is via het hoofdgebouw, waarna bezoekers via de spelerstunnel het veld betreden.

Met dit initiatief zet Sparta een logische stap richting het versterken van de band met jongere supporters en gezinnen. Voor een club die zich profileert als familieclub is het organiseren van laagdrempelige evenementen als deze niet alleen sympathiek, maar ook strategisch verstandig. Het creëert binding met de jongste generatie Spartanen en biedt gezinnen een toegankelijke manier om het stadion op een andere manier te beleven.

Abonneer
Abonneren op
20 Reacties
nieuwste
oudste meest gestemd
Inline Feedback
Bekijk alle reacties